LKS Amator Golce - strona nieoficjalna


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Victoria Częstochowa 3:1 Olimpia Truskolasy
Warta Mstów 0:3 Amator Golce
Piast Przyrów 2:1 KS Stradom - AJD Częstochowa
Liswarta Krzepice 3:3 Pogoń Kamyk
Lotnik Kościelec 2:3 Liswarta Popów
Grom Miedźno 2:1 Gmina Kłomnice

Kalendarium

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

29

07-2017

sobota

30

07-2017

niedziela

31

07-2017

pon.

01

08-2017

wtorek

02

08-2017

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 169, wczoraj: 370
ogółem: 866 309

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Amator Vice-mistrzem Powiatu w Halowej Piłce Nożnej.

  • autor: dem6n6l6gia, 2017-02-21 13:32

W  rozegranych  XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu zwyciężył Znicz Kłobuck, który po złotej bramce w doliczonym czasie gry pokonał Naszą drużynę 2:1.

Więcej w rozwinięciu ...

 

 

Grupa A.
KS Panki - Liswarta Krzepice 1:1 M. Mońka - T. Pasieka
KS Panki - Junior Szarlejka 1:2 A. Hyra - W. Totoń, K. Korzekwa
Liswarta Krzepice - Junior Szarlejka 1:1 K. Hernacki - J. Koćwin

Tabela:
1. Junior Szarlejka 4 pkt. br. 3:2
2. Liswarta Krzepice 2 pkt. br. 2:2
3. KS Panki 1 pkt. br. 2:3

Grupa B.
Znicz Kłobuck - Olimpia Truskolasy 2:1 T. Rados, K. Kasprzyk - C. Tomziński
Znicz Kłobuck - Amator Golce 0:0
Olimpia Truskolasy - Amator Golce 0:1 P. Chajduś

Tabela:
1. Znicz Kłobuck 4 pkt. br. 2:1
2. Amator Golce 4 pkt. br. 1:0
3. Olimpia Truskolasy 0 pkt. br. 1:3

Mecz o V miejsce:
KS Panki - Olimpia Truskolasy 5:2 P. Ogłaza, D. Chrzęstek, T. Pasieka 2, P. Kudła - M. Zalewski, M. Kotarski

Mecze półfinałowe:
Junior Szarlejka - Amator Golce 0:1 M. Wróblewski
Liswarta Krzepice - Znicz Kłobuck 1:2 G. Noga - P. Majczyna, K. Kasprzyk

Mecz o III miejsce:
Junior Szarlejka - Liswarta Krzepice 1:2 K. Korzekwa - M. Mońka, K. Nagłowski

Mecz finałowy:
Amator Golce - Znicz Kłobuck 1:1 d. 1:2 A. Sikorski - T. Rados 2

Klasyfikacja końcowa:
1. Znicz Kłobuck
2. Amator Golce
3. Liswarta Krzepice
4. Junior Szarlejka
5. KS Panki
6. Olimpia Truskolasy
7. Huragan Jezioro
8. Grom Miedźno
9. Pogoń Kamyk
10. Pogoń II Kamyk
11. Maraton Waleńczów
12. Płomień Borowe
13. Sparta Nowa Wieś

Klasyfikacja indywidualna:
Najlepszy strzelec - Tomasz Pasieka (KS Panki) - 9 bramek
Najlepszy bramkarz - Przemysław Woldan (Amator Golce)
Najlepszy obrońca - Dawid Korczak (Amator Golce)
Najlepszy piłkarz - Cezary Tomziński (Olimpia Truskolasy)
Piłkarskie odkrycie - Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)
MVP Turnieju Finałowego - Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)

Najlepsza piątka turnieju finałowego:
Tomasz Kwarciak (Junior Szarlejka)
Grzegorz Noga (Liswarta Krzepice)
Miłosz Bielecki (Znicz Kłobuck)
Patryk Kudła (KS Panki)
Konrad Korzekwa (Junior Szarlejka)

Składy drużyn:

Olimpia Truskolasy: Krzysztof Kierat, Mateusz Bal, Paweł Mardosz, Jakub Tyklewicz, Mateusz Kotarski, Paweł Warchoł, Krzysztof Rendak, Andrzej Bogus, Cezary Tomziński (C), Marcin Zalewski

Trener: Marcin Zalewski

KS Panki: Damian Janoszka, Tomasz Pasieka, Jakub Chrzęstek, Dawid Chrzęstek, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Przemysław Ogłaza (C), Arkadiusz Hyra

Trener: Michał Skowron

Liswarta Krzepice: Konrad Pląskowski, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Karol Hernacki, Mateusz Mońka, Tobiasz Kierat, Maciej Pilśniak, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Ściebura, Marcin Podgórski, Mateusz Spaczyński (C), Mateusz Gazda

Trener: Stanisław Szczęsny

Znicz Kłobuck: Kacper Gajewski, Mariusz Pawelec, Mateusz Adamus, Tomasz Gadomski, Rafał Staśkiewicz, Tomasz Rados, Karol Kasprzyk, Paweł Gala, Miłosz Bielecki, Przemysław Majczyna

Trener: Tomasz Juszczyk

Junior Szarlejka: Tomasz Kwarciak, Bartłomiej Hiller, Jakub Głąb, Jakub Koćwin (C), Mateusz Głąb, Konrad Korzekwa, Cezary Kupczyk, Przemysław Moll, Witold Totoń, Łukasz Drynda, Tomasz Hobot

Trener: Michał Wręczycki

Amator Golce: Przemysław Woldan, Jacek Rokosa, Konrad Nowak, Kamil Młyńczyk (C), Michał Wróblewski, Patryk Chajduś, Kamil Skowronek, Dawid Korczak, Adrian Sikorski

Trener: Jacek Rokosa

Sędziowie: Paweł Kuban, Lech Malinowski, Konrad Mikołajczyk

 

za:/ grommiedzno.futbolowo.pl


 

Ostatnie spotkanie

Warta MstówAmator Golce
Warta Mstów 0:3 Amator Golce
2017-04-15, 16:00:00
    relacja »

Reklama

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Amator Golce - Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa - Pogoń Kamyk
Warta Mstów - Liswarta Popów
Piast Przyrów - Gmina Kłomnice
Liswarta Krzepice - Grom Miedźno
Lotnik Kościelec - KS Stradom - AJD Częstochowa