LKS Amator Golce - strona nieoficjalna


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Victoria Częstochowa 3:1 Olimpia Truskolasy
Warta Mstów 0:3 Amator Golce
Piast Przyrów 2:1 KS Stradom - AJD Częstochowa
Liswarta Krzepice 3:3 Pogoń Kamyk
Lotnik Kościelec 2:3 Liswarta Popów
Grom Miedźno 2:1 Gmina Kłomnice

Kalendarium

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

29

07-2017

sobota

30

07-2017

niedziela

31

07-2017

pon.

01

08-2017

wtorek

02

08-2017

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 167, wczoraj: 370
ogółem: 866 307

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka : Amator Najlepszy !

  • autor: dem6n6l6gia, 2017-03-13 16:23

W niedzielę 26 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół we Wręczycy Wielkiej rozegrane zostały XVII Mistrzostwa Gminy Wręczyca Wielka w halowej piłce nożnej seniorów. Amator zajął I miejsce w finale pokonując Huragan Jezioro.

Wyniki w rozwinięciu.

A1-A2

Sokół Wręczyca Wielka – Płomień Borowe

5:3

B1-B2

Junior Szarlejka – Olimpia Truskolasy

2:1

A1-A3

Sokół Wręczyca Wielka – Huragan Jezioro

0:2

B1-B3

Junior Szarlejka – Amator Golce

0:1

A2-A3

Płomień Borowe – Huragan Jezioro

1:5

B2-B3

Olimpia Truskolasy – Amator Golce

2:4

 

GRUPA A

Miejsce

Drużyna

Mecze

Pkt

Bramki

1

HURAGAN JEZIORO

2

6

7:1

2

SOKÓŁ WRĘCZYCA

2

3

5:5

3

Płomień Borowe

2

0

4:10

 

GRUPA B

Miejsce

Drużyna

Mecze

Pkt

Bramki

1

Amator G.

2

6

5:2

2

Junior Sz.

2

3

2;2

3

Olimpia Tr.

2

0

3:6

 

II faza    

 

1.

V miejsce

3A-3B

Płomień Borowe – Olimpia Truskolasy

2:9

2.

I  półfinał

1A-2B

Huragan Jezioro – Junior Szarlejka

4:3 (3:3, 1:0)

3.

II  półfinał

1B-2A

Amator Golce – Sokół Wręczyca Wielka

2:1 (1:1, 1:0)

4.

III miejsce

2A-2B

Sokół Wręczyca Wielka – Junior Szarlejka

2:2 (2:2, 0:0); karne 2:1

5.

I miejsce

1B-1A

Amator Golce – Huragan Jezioro

5:1

Klasyfikacja końcowa :

Miejsce

Nazwa drużyny

1.

AMATOR GOLCE

Przemysław Woldan (br), Kamil Młyńczyk (kpt), Patryk Chajduś, Michał Wróblewski, Dawid Korczak, Maciej Nabiałek, Grzegorz Kuziorowicz, Adrian Sikorski, Dawid Kasperkiewicz; grający trener: Jacek Rokosa

2.

Huragan Jezioro

3.

Sokół Wręczyca Wielka

4.

Junior Szarlejka

5.

Olimpia Truskolasy

6.

Płomień Borowe

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE XVII MISTRZOSTW

1.

Najlepszy  piłkarz                       

Chajduś Patryk

Amator Golce

2.

Najlepszy bramkarz                       

Woldan Przemysław

Amator Golce

3.

Piłkarskie „odkrycie”

Korczak Dawid

Amator Golce

4.

Najlepszy strzelec

Chajduś Patryk

Amator Golce

NAJLEPSZA „PIĄTKA” XVII MISTRZOSTW GMINY

1.

Woldan Przemysław

Amator Golce

2.

Chajduś Patryk

Amator Golce

3.

Korczak Dawid

Amator Golce

4.

Wróblewski Michał

Amator Golce

5.

Zalewski Marcin

Olimpia Truskolasy

KOMISJA ORGANIZACYJNO-TECHNICZNA XVII MISTRZOSTW GMINY 

1.

Wrzesiński Stanisław

Kierownik mistrzostw

2.

Krok Jan

Sekretarz mistrzostw

3.

Malinowski Lech

Sędzia główny

4.

Kuban Paweł

Sędzia pomocniczy

5.

Buchliński Maciej

Dąbrowski Waldemar

Przedstawiciele

organizatora


 

Ostatnie spotkanie

Warta MstówAmator Golce
Warta Mstów 0:3 Amator Golce
2017-04-15, 16:00:00
    relacja »

Reklama

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Amator Golce - Olimpia Truskolasy
Victoria Częstochowa - Pogoń Kamyk
Warta Mstów - Liswarta Popów
Piast Przyrów - Gmina Kłomnice
Liswarta Krzepice - Grom Miedźno
Lotnik Kościelec - KS Stradom - AJD Częstochowa