zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
4:1
Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia
0:6
UKS MOSiR Myszków
Stradom Częstochowa
1:1
Raków Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
0:10
Liswarta Krzepice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
1:1
Stradom Częstochowa
Raków Częstochowa
3:0
Orzeł Kiedrzyn
Liswarta Krzepice
10:0
Orlik Blachownia
UKS MOSiR Myszków
1:1
Ajaks Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MOSiR Myszków
5:1
Liswarta Krzepice
Ajaks Częstochowa
4:1
Stradom Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
2:4
Znicz Kłobuck
Orlik Blachownia
1:8
Raków Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
1:0
UKS MOSiR Myszków
Liswarta Krzepice
5:2
Ajaks Częstochowa
Znicz Kłobuck
13:0
Orlik Blachownia
Stradom Częstochowa
8:0
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
0:5
Stradom Częstochowa
UKS MOSiR Myszków
5:2
Znicz Kłobuck
Ajaks Częstochowa
5:0
Orzeł Kiedrzyn
Liswarta Krzepice
2:3
Raków Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
6:3
Ajaks Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
3:0
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
2:1
Liswarta Krzepice
Stradom Częstochowa
2:6
UKS MOSiR Myszków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MOSiR Myszków
5:1
Orzeł Kiedrzyn
Raków Częstochowa
3:2
Znicz Kłobuck
Liswarta Krzepice
3:2
Stradom Częstochowa
Ajaks Częstochowa
9:0
Orlik Blachownia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
6:1
Stradom Częstochowa
UKS MOSiR Myszków
14:0
Orlik Blachownia
Znicz Kłobuck
4:2
Ajaks Częstochowa
Liswarta Krzepice
2:1
Orzeł Kiedrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
0:4
Raków Częstochowa
Orlik Blachownia
0:12
Liswarta Krzepice
Stradom Częstochowa
4:2
Znicz Kłobuck
Ajaks Częstochowa
0:0
UKS MOSiR Myszków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków Częstochowa
4:1
Orlik Blachownia
Liswarta Krzepice
0:0
UKS MOSiR Myszków
Znicz Kłobuck
1:0
Orzeł Kiedrzyn
Stradom Częstochowa
2:2
Ajaks Częstochowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MOSiR Myszków
3:0
Raków Częstochowa
Orlik Blachownia
0:7
Znicz Kłobuck
Orzeł Kiedrzyn
- : -
Stradom Częstochowa
Ajaks Częstochowa
2:1
Liswarta Krzepice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kiedrzyn
0:5
Ajaks Częstochowa
Raków Częstochowa
2:0
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
3:5
UKS MOSiR Myszków
Stradom Częstochowa
6:0
Orlik Blachownia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS MOSiR Myszków
1:1
Stradom Częstochowa
Orlik Blachownia
5:2
Orzeł Kiedrzyn
Liswarta Krzepice
5:0
Znicz Kłobuck
Ajaks Częstochowa
0:4
Raków Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
2:5
Ajaks Częstochowa
Stradom Częstochowa
2:1
Liswarta Krzepice
Znicz Kłobuck
1:2
Raków Częstochowa
Orzeł Kiedrzyn
0:6
UKS MOSiR Myszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości