zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
Pauza
Orzeł Pawonków
5:0
MLKS Woźniki
Pokój Sadów
3:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
1:14
Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny
12:0
Sparta Lubliniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Psary-Babienica
Akademia Sportowa Lubliniec
2:5
Płomień Przystajń
Warta Kamieńskie Młyny
11:0
Pokój Sadów
Sparta Lubliniec
2:8
MLKS Woźniki
Jedność Boronów
4:1
Orzeł Pawonków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
Pauza
Płomień Przystajń
2:3
Warta Kamieńskie Młyny
Pokój Sadów
6:1
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
0:3*
Akademia Sportowa Lubliniec
MLKS Woźniki
0:1
Jedność Boronów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MLKS Woźniki
Akademia Sportowa Lubliniec
0:6
Orzeł Pawonków
Warta Kamieńskie Młyny
1:4
Orzeł Psary-Babienica
Sparta Lubliniec
0:20
Jedność Boronów
Pokój Sadów
3:1
Płomień Przystajń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Boronów
Pauza
Orzeł Pawonków
4:2
Warta Kamieńskie Młyny
Płomień Przystajń
6:0
Sparta Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
3:2
Pokój Sadów
MLKS Woźniki
7:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
Pauza
Płomień Przystajń
1:5
Orzeł Psary-Babienica
Akademia Sportowa Lubliniec
0:13
Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny
0:2
MLKS Woźniki
Pokój Sadów
1:7
Orzeł Pawonków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
6:2
Sparta Lubliniec
Orzeł Pawonków
4:6
Płomień Przystajń
MLKS Woźniki
4:2
Pokój Sadów
Jedność Boronów
6:0
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kamieńskie Młyny
Pauza
Płomień Przystajń
0:0
MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec
0:6
Akademia Sportowa Lubliniec
Pokój Sadów
0:14
Jedność Boronów
Orzeł Psary-Babienica
0:6
Orzeł Pawonków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pokój Sadów
Orzeł Pawonków
8:1
Sparta Lubliniec
Akademia Sportowa Lubliniec
2:5
Warta Kamieńskie Młyny
Jedność Boronów
4:1
Płomień Przystajń
MLKS Woźniki
2:2
Orzeł Psary-Babienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Lubliniec
- : -
Warta Kamieńskie Młyny
MLKS Woźniki
- : -
Orzeł Pawonków
Jedność Boronów
4:0
Orzeł Psary-Babienica
Płomień Przystajń
5:5
Śląsk Koszęcin
Akademia Sportowa Lubliniec
12:1
Pokój Sadów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
- : -
Jedność Boronów
Płomień Przystajń
2:6
Akademia Sportowa Lubliniec
Orzeł Psary-Babienica
- : -
Śląsk Koszęcin
MLKS Woźniki
9:1
Sparta Lubliniec
Pokój Sadów
1:2
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:0
Śląsk Koszęcin
Akademia Sportowa Lubliniec
1:1
Orzeł Psary-Babienica
Warta Kamieńskie Młyny
1:0
Płomień Przystajń
Jedność Boronów
1:0
MLKS Woźniki
Sparta Lubliniec
0:3
Pokój Sadów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
6:0
Akademia Sportowa Lubliniec
Płomień Przystajń
2:0
Pokój Sadów
Orzeł Psary-Babienica
1:3
Warta Kamieńskie Młyny
Jedność Boronów
15:0
Sparta Lubliniec
MLKS Woźniki
4:1
Śląsk Koszęcin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
6:1
MLKS Woźniki
Warta Kamieńskie Młyny
2:6
Orzeł Pawonków
Sparta Lubliniec
0:7
Płomień Przystajń
Pokój Sadów
0:7
Orzeł Psary-Babienica
Śląsk Koszęcin
0:29
Jedność Boronów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
11:2
Pokój Sadów
Orzeł Psary-Babienica
13:4
Płomień Przystajń
Jedność Boronów
3:2
Akademia Sportowa Lubliniec
MLKS Woźniki
0:3
Warta Kamieńskie Młyny
Śląsk Koszęcin
10:0
Sparta Lubliniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
1:7
Orzeł Pawonków
Akademia Sportowa Lubliniec
8:2
Śląsk Koszęcin
Warta Kamieńskie Młyny
0:5
Jedność Boronów
Sparta Lubliniec
1:4
Orzeł Psary-Babienica
Pokój Sadów
1:5
MLKS Woźniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawonków
3:2
Orzeł Psary-Babienica
Akademia Sportowa Lubliniec
3:0
Sparta Lubliniec
Jedność Boronów
11:0
Pokój Sadów
MLKS Woźniki
8:0
Płomień Przystajń
Śląsk Koszęcin
3:0
Warta Kamieńskie Młyny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przystajń
2:9
Jedność Boronów
Warta Kamieńskie Młyny
3:0*
Akademia Sportowa Lubliniec
Sparta Lubliniec
0:22
Orzeł Pawonków
Pokój Sadów
4:4
Śląsk Koszęcin
MLKS Woźniki
0:4
Orzeł Psary-Babienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości