zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
8:1
Warta Zawada
Metal Rzeki Wielkie
1:1
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
1:1
Płomień Lgota Mała
Polonia-Unia Widzów
1:1
Sparta Nowa Wieś
Znicz II Kłobuck
5:0
Olimpia II Truskolasy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Truskolasy
1:0
Płomień Lgota Mała
Start Soborzyce
5:3
Iskra Mokrzesz
Sparta Nowa Wieś
3:2
Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck
3:1
Metal Rzeki Wielkie
Warta Zawada
1:7
Polonia-Unia Widzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
3:0*
Znicz II Kłobuck
Metal Rzeki Wielkie
5:0
Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
6:3
Warta Zawada
Płomień Lgota Mała
0:4
Sparta Nowa Wieś
Polonia-Unia Widzów
1:12
Start Soborzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
8:2
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
1:4
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
0:2
Płomień Lgota Mała
Znicz II Kłobuck
3:2
Polonia-Unia Widzów
Olimpia II Truskolasy
1:4
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
3:6
Olimpia II Truskolasy
Sparta Nowa Wieś
3:0
Warta Zawada
Biała Gwiazda Krasice
0:3
Znicz II Kłobuck
Płomień Lgota Mała
0:3
Start Soborzyce
Polonia-Unia Widzów
0:0
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
4:1
Sparta Nowa Wieś
Iskra Mokrzesz
2:0
Polonia-Unia Widzów
Metal Rzeki Wielkie
4:1
Biała Gwiazda Krasice
Znicz II Kłobuck
5:1
Płomień Lgota Mała
Olimpia II Truskolasy
0:3*
Warta Zawada
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
2:4
Znicz II Kłobuck
Biała Gwiazda Krasice
1:0
Iskra Mokrzesz
Płomień Lgota Mała
0:3*
Metal Rzeki Wielkie
Polonia-Unia Widzów
2:0
Olimpia II Truskolasy
Warta Zawada
0:6
Start Soborzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
3:0
Warta Zawada
Iskra Mokrzesz
2:2
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
4:2
Sparta Nowa Wieś
Polonia-Unia Widzów
2:4
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia II Truskolasy
1:5
Start Soborzyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
3:2
Znicz II Kłobuck
Sparta Nowa Wieś
4:0
Iskra Mokrzesz
Biała Gwiazda Krasice
3:2
Olimpia II Truskolasy
Płomień Lgota Mała
3:3
Polonia-Unia Widzów
Warta Zawada
0:3
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
1:1
Metal Rzeki Wielkie
Warta Zawada
1:3
Iskra Mokrzesz
Sparta Nowa Wieś
3:0*
Polonia-Unia Widzów
Płomień Lgota Mała
0:4
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia II Truskolasy
0:6
Znicz II Kłobuck
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
0:2
Start Soborzyce
Metal Rzeki Wielkie
0:0
Znicz II Kłobuck
Biała Gwiazda Krasice
1:2
Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała
9:3
Olimpia II Truskolasy
Warta Zawada
3:0*
Polonia-Unia Widzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
3:2
Iskra Mokrzesz
Start Soborzyce
3:1
Polonia-Unia Widzów
Sparta Nowa Wieś
3:0
Płomień Lgota Mała
Warta Zawada
0:4
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia II Truskolasy
2:5
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
0:2
Metal Rzeki Wielkie
Sparta Nowa Wieś
11:2
Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
1:5
Start Soborzyce
Płomień Lgota Mała
6:0
Warta Zawada
Polonia-Unia Widzów
4:2
Znicz II Kłobuck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
6:0
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
2:2
Polonia-Unia Widzów
Warta Zawada
0:5
Sparta Nowa Wieś
Znicz II Kłobuck
1:1
Biała Gwiazda Krasice
Olimpia II Truskolasy
1:0
Iskra Mokrzesz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
0:2
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
0:0
Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała
1:5
Znicz II Kłobuck
Polonia-Unia Widzów
1:3
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
1:1
Olimpia II Truskolasy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
2:1
Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce
13:0
Warta Zawada
Iskra Mokrzesz
0:0
Biała Gwiazda Krasice
Metal Rzeki Wielkie
5:1
Płomień Lgota Mała
Olimpia II Truskolasy
1:0
Polonia-Unia Widzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
7:1
Olimpia II Truskolasy
Sparta Nowa Wieś
1:6
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
2:1
Polonia-Unia Widzów
Płomień Lgota Mała
1:4
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
2:5
Znicz II Kłobuck
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
2:1
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
1:3
Sparta Nowa Wieś
Metal Rzeki Wielkie
11:0
Warta Zawada
Polonia-Unia Widzów
2:1
Płomień Lgota Mała
Olimpia II Truskolasy
2:1
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Mokrzesz
1:5
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
0:3
Znicz II Kłobuck
Polonia-Unia Widzów
1:1
Sparta Nowa Wieś
Warta Zawada
0:6
Start Soborzyce
Olimpia II Truskolasy
3:4
Metal Rzeki Wielkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
0:2
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
6:2
Warta Zawada
Metal Rzeki Wielkie
8:1
Płomień Lgota Mała
Sparta Nowa Wieś
3:1
Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
1:4
Polonia-Unia Widzów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
2:1
Metal Rzeki Wielkie
Płomień Lgota Mała
2:4
Sparta Nowa Wieś
Polonia-Unia Widzów
5:1
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
1:5
Znicz II Kłobuck
Olimpia II Truskolasy
0:3*
Biała Gwiazda Krasice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Rzeki Wielkie
3:2
Znicz II Kłobuck
Sparta Nowa Wieś
0:3
Start Soborzyce
Iskra Mokrzesz
3:5
Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice
3:1
Płomień Lgota Mała
Polonia-Unia Widzów
7:0
Warta Zawada
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
0:3*
Sparta Nowa Wieś
Start Soborzyce
2:0
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
1:1
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
1:6
Metal Rzeki Wielkie
Olimpia II Truskolasy
2:2
Polonia-Unia Widzów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Nowa Wieś
4:3
Metal Rzeki Wielkie
Polonia-Unia Widzów
3:0
Płomień Lgota Mała
Iskra Mokrzesz
2:6
Start Soborzyce
Biała Gwiazda Krasice
3:0*
Znicz II Kłobuck
Olimpia II Truskolasy
6:0
Warta Zawada
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Soborzyce
4:1
Polonia-Unia Widzów
Znicz II Kłobuck
6:2
Iskra Mokrzesz
Metal Rzeki Wielkie
5:4
Biała Gwiazda Krasice
Płomień Lgota Mała
2:1
Olimpia II Truskolasy
Warta Zawada
1:4
Sparta Nowa Wieś
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Unia Widzów
4:2
Znicz II Kłobuck
Iskra Mokrzesz
3:4
Metal Rzeki Wielkie
Biała Gwiazda Krasice
2:2
Sparta Nowa Wieś
Płomień Lgota Mała
4:1
Warta Zawada
Olimpia II Truskolasy
1:8
Start Soborzyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz II Kłobuck
3:0
Olimpia II Truskolasy
Start Soborzyce
5:1
Płomień Lgota Mała
Metal Rzeki Wielkie
6:1
Polonia-Unia Widzów
Sparta Nowa Wieś
5:3
Iskra Mokrzesz
Warta Zawada
2:6
Biała Gwiazda Krasice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości