Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Częstochowa
Gmina Kłomnice
3:5
Ajaks Częstochowa
Orlik Blachownia
2:10
Znicz Kłobuck
Lot Konopiska
9:0
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
Pauza
Orlik Blachownia
0:8
Lot Konopiska
Victoria Częstochowa
9:0
Gmina Kłomnice
Znicz Kłobuck
1:8
Ajaks Częstochowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlik Blachownia
Ajaks Częstochowa
3:2
Victoria Częstochowa
Lot Konopiska
2:2
Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice
3:8
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Orlik Blachownia
1:4
Gmina Kłomnice
KS Stradom Częstochowa
2:1
Ajaks Częstochowa
Znicz Kłobuck
2:5
Victoria Częstochowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Znicz Kłobuck
Ajaks Częstochowa
3:2
Orlik Blachownia
Victoria Częstochowa
10:0
KS Stradom Częstochowa
Gmina Kłomnice
1:5
Lot Konopiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gmina Kłomnice
Orlik Blachownia
2:12
Victoria Częstochowa
Lot Konopiska
13:0
Ajaks Częstochowa
Znicz Kłobuck
3:3
KS Stradom Częstochowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
Pauza
Gmina Kłomnice
5:1
Znicz Kłobuck
KS Stradom Częstochowa
10:1
Orlik Blachownia
Victoria Częstochowa
1:1
Lot Konopiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Częstochowa
Pauza
Ajaks Częstochowa
6:3
Gmina Kłomnice
KS Stradom Częstochowa
1:4
Lot Konopiska
Znicz Kłobuck
12:2
Orlik Blachownia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Stradom Częstochowa
Pauza
Lot Konopiska
11:0
Orlik Blachownia
Ajaks Częstochowa
2:1
Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice
3:7
Victoria Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Blachownia
Pauza
Victoria Częstochowa
6:0
Ajaks Częstochowa
KS Stradom Częstochowa
0:2
Gmina Kłomnice
Znicz Kłobuck
1:5
Lot Konopiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Ajaks Częstochowa
5:1
KS Stradom Częstochowa
Victoria Częstochowa
5:1
Znicz Kłobuck
Gmina Kłomnice
3:2
Orlik Blachownia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Kłobuck
Pauza
KS Stradom Częstochowa
1:1
Victoria Częstochowa
Lot Konopiska
3:3
Gmina Kłomnice
Orlik Blachownia
0:7
Ajaks Częstochowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kłomnice
Pauza
Ajaks Częstochowa
4:5
Lot Konopiska
Victoria Częstochowa
9:1
Orlik Blachownia
KS Stradom Częstochowa
1:3
Znicz Kłobuck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
Pauza
Znicz Kłobuck
6:2
Gmina Kłomnice
Lot Konopiska
4:1
Victoria Częstochowa
Orlik Blachownia
1:10
KS Stradom Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości