Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Raków Częstochowa
Pauza
Naprzód Ostrowy
5:3
Płomień Kuźnica Marianowa
Sparta Szczekociny
6:3
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Lot Konopiska
7:2
Gmina Kłomnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kłomnice
Pauza
Płomień Kuźnica Marianowa
16:2
Lot Konopiska
UKS Raków Częstochowa
6:0
Sparta Szczekociny
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
6:5
Naprzód Ostrowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szczekociny
Pauza
Naprzód Ostrowy
0:17
UKS Raków Częstochowa
Lot Konopiska
6:0
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Gmina Kłomnice
6:4
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kuźnica Marianowa
Pauza
UKS Raków Częstochowa
18:2
Lot Konopiska
Sparta Szczekociny
6:3
Naprzód Ostrowy
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
2:3
Gmina Kłomnice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kuźnica Marianowa
3:4
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Lot Konopiska
1:6
Sparta Szczekociny
Gmina Kłomnice
0:19
UKS Raków Częstochowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Pauza
Naprzód Ostrowy
3:7
Lot Konopiska
Sparta Szczekociny
6:1
Gmina Kłomnice
UKS Raków Częstochowa
17:1
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Konopiska
Pauza
Płomień Kuźnica Marianowa
0:6
Sparta Szczekociny
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
0:13
UKS Raków Częstochowa
Gmina Kłomnice
0:7
Naprzód Ostrowy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Raków Częstochowa
Płomień Kuźnica Marianowa
5:3
Naprzód Ostrowy
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
2:5
Sparta Szczekociny
Gmina Kłomnice
3:3
Lot Konopiska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina Kłomnice
Pauza
Naprzód Ostrowy
4:3
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Sparta Szczekociny
0:4
UKS Raków Częstochowa
Lot Konopiska
4:3
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Szczekociny
Płomień Kuźnica Marianowa
4:0
Gmina Kłomnice
UKS Raków Częstochowa
8:0
Naprzód Ostrowy
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
6:3
Lot Konopiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Kuźnica Marianowa
Pauza
Naprzód Ostrowy
4:7
Sparta Szczekociny
Lot Konopiska
2:7
UKS Raków Częstochowa
Gmina Kłomnice
6:9
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Naprzód Ostrowy
UKS Raków Częstochowa
25:1
Gmina Kłomnice
Sparta Szczekociny
1:3
Lot Konopiska
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
6:0
Płomień Kuźnica Marianowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Pauza
Płomień Kuźnica Marianowa
3:4
UKS Raków Częstochowa
Lot Konopiska
7:1
Naprzód Ostrowy
Gmina Kłomnice
1:4
Sparta Szczekociny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lot Konopiska
Naprzód Ostrowy
3:0*
Gmina Kłomnice
UKS Raków Częstochowa
- : -
Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa
Sparta Szczekociny
- : -
Płomień Kuźnica Marianowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości