zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
3:7
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Naprzód Ostrowy
3:2
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
UKS MOSiR Myszków
2:3
Akademia Sportowa Lubliniec
APN I CZĘSTOCHOWA
10:0
UKS Ajaks I Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
7:3
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
UKS Ajaks I Częstochowa
1:3
Pogoń Kamyk
UKS MOSiR Myszków
3:9
APN I CZĘSTOCHOWA
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
10:1
Naprzód Ostrowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
2:7
UKS MOSiR Myszków
Naprzód Ostrowy
5:1
UKS Ajaks I Częstochowa
APN I CZĘSTOCHOWA
1:4
Akademia Sportowa Lubliniec
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
4:2
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
7:0
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
UKS Ajaks I Częstochowa
1:6
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
UKS MOSiR Myszków
7:5
Naprzód Ostrowy
APN I CZĘSTOCHOWA
10:1
Pogoń Kamyk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
4:7
Akademia Sportowa Lubliniec
Naprzód Ostrowy
1:3
APN I CZĘSTOCHOWA
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
0:4
UKS Ajaks I Częstochowa
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
13:0
UKS MOSiR Myszków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
19:1
UKS Ajaks I Częstochowa
Pogoń Kamyk
6:7
Naprzód Ostrowy
UKS MOSiR Myszków
3:3
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
APN I CZĘSTOCHOWA
3:1
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ajaks I Częstochowa
0:5
UKS MOSiR Myszków
Naprzód Ostrowy
4:6
Akademia Sportowa Lubliniec
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
0:4
APN I CZĘSTOCHOWA
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
6:2
Pogoń Kamyk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ajaks I Częstochowa
0:11
APN I CZĘSTOCHOWA
UKS MOSiR Myszków
4:9
Akademia Sportowa Lubliniec
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
6:3
Pogoń Kamyk
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
9:0
Naprzód Ostrowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
4:4
UKS Ajaks I Częstochowa
APN I CZĘSTOCHOWA
8:1
UKS MOSiR Myszków
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
5:2
Naprzód Ostrowy
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
3:1
Akademia Sportowa Lubliniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
3:6
APN I CZĘSTOCHOWA
UKS Ajaks I Częstochowa
0:8
Naprzód Ostrowy
UKS MOSiR Myszków
7:2
Pogoń Kamyk
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
2:9
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Kamyk
0:3
APN I CZĘSTOCHOWA
Naprzód Ostrowy
6:5
UKS MOSiR Myszków
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
3:3
Akademia Sportowa Lubliniec
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
- : -
UKS Ajaks I Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
- : -
Pogoń Kamyk
UKS Ajaks I Częstochowa
- : -
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
UKS MOSiR Myszków
- : -
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
APN I CZĘSTOCHOWA
8:3
Naprzód Ostrowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ajaks I Częstochowa
- : -
Akademia Sportowa Lubliniec
Naprzód Ostrowy
- : -
Pogoń Kamyk
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
- : -
UKS MOSiR Myszków
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
- : -
APN I CZĘSTOCHOWA
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportowa Lubliniec
- : -
Naprzód Ostrowy
Pogoń Kamyk
- : -
KS SKRA I CZĘSTOCHOWA
UKS MOSiR Myszków
- : -
UKS Ajaks I Częstochowa
APN I CZĘSTOCHOWA
- : -
UKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości